Atribuită Cumpărare directă

dimensiune acumulator L511 W218 H218 curent pornire 900A(EN),GARANTIE 24 luni produsul va fi insotit la livrare de CERTIFICAT AFER al producatorului,PRETURILE SUNT VALABILE CU BATERIE LA SCHIMB.

Număr anunț
DA28878897
Autoritate contractantă
C.N.C.F."CFR" SA- SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANȚA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15855872)
Furnizor / câștigător
ZETAS BATROM IMPEX SRL (CUI 8522301)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.444 RON
Valoare atribuită
1.444 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.444 RON

din 1.444 RON estimat