Atribuită Cumpărare directă

Dimensiune L278 l175 H190 curent pornire 540 EN ,GARANTIE 24 luni produsul va fi insotit la livrare de CERTIFICAT AFER al producatorului.PRETURILE SUNT CU BATERIE LA SCHIMB

Număr anunț
DA28705210
Autoritate contractantă
C.N.C.F."CFR" SA- SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANȚA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15855872)
Furnizor / câștigător
ZETAS BATROM IMPEX SRL (CUI 8522301)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.157 RON
Valoare atribuită
5.157 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.157 RON

din 5.157 RON estimat