Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE SI MONTARE TAMPLARIE PVC : - FEREASTRA 1280/2280- 4 BUC - USA 980/2120 - 1 BUC - USA 980/2000 - 1 BUC

Număr anunț
DA28709398
Autoritate contractantă
COMUNA CRICIOVA (CUI 4357937)
Furnizor / câștigător
LUC - LARI SRL (CUI 24960931)
Cod CPV
44221000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.705 RON
Valoare atribuită
6.705 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.705 RON

din 6.705 RON estimat