Atribuită Cumpărare directă

Reparatii cladire noua primaria Bunesti constand in:izolare termica, zugraveli, gresie, conform caiet de sarcini si antemasuratoare.

Număr anunț
DA28776422
Autoritate contractantă
COMUNA BUNESTI (CUI 2541819)
Furnizor / câștigător
TITANU MATAHALĂ S.R.L. (CUI 37960380)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.000 RON
Valoare atribuită
42.000 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.000 RON

din 42.000 RON estimat