Atribuită Cumpărare directă

Realizare 4 buc. DALI pentru bazele de salvare montana din Harghita, conform cererii de oferta Nr 406/03.09.2021 Pregatire pentru programul de finantare privind cresterea eficientei energetice si gestionara inteligente a energiei in cladirile publice.

Număr anunț
DA28702687
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC SALVAMONT SALVASPEO AL CONSILIULUI JUDETEAN HARGHITA (CUI 15567101)
Furnizor / câștigător
SÁNTA LÁSZLÓ ARCHITECTURE STUDIO SRL (CUI 36709497)
Cod CPV
71221000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.000 RON
Valoare atribuită
100.000 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.000 RON

din 100.000 RON estimat