Atribuită Cumpărare directă

se doreste achiziti de pachete de servicii medicale(Hemoleucograma cu formula VSH Glicemie TGO TGP EKG cu interpretare) ptr 30 de sportivi

Număr anunț
DA28737556
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL TARGU JIU (CUI 40948026)
Furnizor / câștigător
B&B ASSESS MEDICAL SRL (CUI 35135493)
Cod CPV
98390000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat