Atribuită Cumpărare directă

SACI ASPIRATOR KARCHET NT 27/1 ME ADVANCE 5BUC/SET SET 2 50.00 SACI MENAJ 20L 44X50CM 30BUC/SET EXTRAREZISTENTI NEGRI SET 40 2.20 SACI MENAJ 35L 50BUC/SET 50X60CM, EXTRAREZISTENTI NEGRI SET 430 2.00 SACI MENAJ 60L CU SNUR 60X70CM EXTRAREIZSTENTI 12BUC/SET SET 320 4.00 SACI MENAJ 120L CU SNUR 70X110CM 10BUC/SET EXTRAREZISTENTI NEGRI SET 175 4.60 SACI MENAJ 240L 115X135 CM LDPE 10BUC/SET EXTRAREZISTENTI NEGRI SET 255 4.30 SACI MENAJ 320L LDPE 10BUC/SET EXTRAREZISTENTI NEGRI SET 10 12.00 SACI MENAJ 60L ALB SNUR 60X70CM 12BUC/ROLA SET 90 4.50

Număr anunț
DA28856840
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.754 RON
Valoare atribuită
4.754 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.754 RON

din 4.754 RON estimat