Atribuită
Cumpărare directă
SACI MENAJ 120L 10BUC/SET LDPE 70X110CM PERICOL BIOLOGIC SET 5 10.00 SACI MENAJ 240L 110X125 CM LDPE 110X125 CM PERICOL BIOLOGIC SET 5 20.00 SACI MENAJ 240L 70X110CM 10BUC/SET EXTRAREZISTENTI SET 100 4.30 SACI MENAJ 120L 70X110 10BUC/SET EXTRAREZISTENTI SET 200 2.00 SACI MENAJ 80L 70X90CM 20BUC/SET SET 100 7.50 SACI MENAJ 60L 50BUC/SET SET 100 3.00 SACI MENAJ 35L 50X70 FIRLEGAT 50BUC/SET SET 200 2.20 SACI RAFIE 55X100CM 50L BUC 300 0.70
- Număr anunț
- DA28856812
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.680 RON
- Valoare atribuită
- 2.680 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.