Atribuită Cumpărare directă

COADA LEMN 120CM BUC 50 1.40 COS GUNOI PVC 10L BUC 50 3.70 FARAS PVC CU COADA BUC 50 5.00 GALEATA PVC 10L SI MOP PREV CU COADA SET 70 9.00 MATURA PVC CU COADA BUC 100 4.20 PERIE CURATAT PAIENEJNI CU MANER METALIC SI COADA TELESCOPIC BUC 20 11.00 PERIE WC CU SUPORT PVC BUC 50 3.30 REZERVA MOP BUMBAC 250G BUC 300 2.90 COADA LEMN 120CM BUC 2 1.50 FARAS PVC CU COADA BUC 2 5.00 GALEATA PVC 10L BUC 2 7.00 GALEATA PVC CU STORCATOR 10L RECTANGULAR BUC 1 8.00 MATURA PVC CU COADA DETASABILA BUC 2 5.00 PAMATUF PRONTO 6REZV/SET BUC 2 25.00 PERIE PLAFON CU COADA TELESCOPICA 3M BUC 1 12.00 PERIE CURATAT CALORIFERE SI SPATII INGUSTE 74X0,5CM BUC 3 6.00 RACLETA GEAMURI 27CM CU COADA TELESCOPICA BUC 1 12.00 REZERVA PAMATUF PRONTO 5BUC/SET BUC 5 3.00 REZERVA MOP BUMBAC 250G BUC 25 2.90 PERIE WC CU SUPORT PVC BUC 6 3.30

Număr anunț
DA28849116
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39224300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.054 RON
Valoare atribuită
3.054 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.054 RON

din 3.054 RON estimat