Atribuită
Cumpărare directă
RACLETA CU COADA STERS GEAMURI 35CM BUC 30 5.00 SUPORT PROFESIONAL MOP AUTOMATIC 42X9 EUROMOP BUC 10 43.00 REZERVA MOP BUMBAC MOP AUTOMATIC 42X9CM SET 30 8.50 MANER PROFESIONAL MOP AUTOMATIC FILET UNIVERSAL, 145CM X 23MM BUC 15 8.50 PERIE SFERICA PLAFON + COADA TELESC 3M BUC 20 22.00 COADA TELESCOPICA 3M BUC 20 17.00 MATURA PVC 3,5 X 22CM BUC 50 4.30 COADA LEMN 120CM BUC 50 1.40 REZERVA MOP BUMBAC 250G BUC 200 2.90 GALEATA PVC CU STORCATOR BUC 5 8.00 FARAS CU COADA VERTICALA 90CM PVC BUC 50 5.00 PERIE WC CU SUPORT 48X13CM BUC 100 3.00 COS GUNOI CAPAC BATANT 25L BUC 20 15.00 CUS GUNOI CU PEDALA 17L BUC 10 35.00 COS GUNOI BIROU 10L PERFORATII BUC 50 3.70 COS GUNOI PVC VERDE CU CAPAC BUC 10 21.00 COS GUNOI PVC GALBEN CU CAPAC BUC 10 21.00 COS GUNOI PVC ALBASTRU CU CAPAC BUC 10 21.00
- Număr anunț
- DA28849013
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39224300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.662 RON
- Valoare atribuită
- 4.662 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.