Atribuită
Cumpărare directă
MATURA CU COADA 23,5 X 3,3CM FILET UNIVERSAL BUC 40 4.30 TALPA MOP PLAT CU COADA TELESCOPICA MICROFIBRA 1,2M COADA; 40X10CM BUC 20 9.00 COS GUNOI CU PEDALA, CUVA DETASABILA, DIVERSE CULORI, 36X25X36CM BUC 6 30.00 FARAS PVC INTERIOR CU COADA BUC 50 5.00 MOP BUMBAC 250G BUC 40 2.90 REZERVA MOP BUMBAC 250G BUC 50 2.90 PERIE WC CU SUPORT BUC 30 3.00 GALEATA PVC CU STORCATOR 15L BUC 20 5.50 RACLETA GEAM 35CM CU MANER TELESCOPIC BUC 3 10.00 PERIE PVC COVOARE 20CM BUC 2 3.00 PERIE PVC CU SUPORT PT WC L=36CM BUC 2 3.30 MATURA PVC CU COADA BUC 3 3.00 COADA LEMN 120CM BUC 3 1.50 REZERVA MOP BUMBAC 250G BUC 5 2.90 COS GUNOI PVC CU PERFORATII 10L BUC 3 3.80 FARAS ERGONOMIC CU COADA PVC BUC 3 5.00 GALEATA PVC 13L BUC 1 8.00
- Număr anunț
- DA28848852
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39224300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.348 RON
- Valoare atribuită
- 1.348 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.