Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta are in intentie achizitionarea urmatoarelor produse: Mop din bumbac min. 250 gr – 150 buc; Galeata cu storcator mop – 50 buc; Saci menajeri 240 L (50 buc/set) – 100 set; Saci menajeri 35 L (50 buc/set) – 200 set; Detergent parchet (2L) – 40 buc; Detergent lichid pentru gresie si faianta(750 ml) – 40 buc; Dezinfectant wc (750 ml) – 40 buc; Solutie curatat geamuri (750 ml) – 40 buc; Detartrant clasic (1L) – 40 buc; Crema de curatat (500 ml) – 40 buc;, conform specificatiilor din anuntul de publicitate.

Număr anunț
DA28833428
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.115 RON
Valoare atribuită
3.115 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.115 RON

din 3.115 RON estimat