Atribuită Cumpărare directă

HARTIE IGIENICA 100% CELULOZA 3STR BUC 3000 0.48 LAVETE UNIVERSALE ABSORBANTE 32X35 3BUC/SET SET 220 1.30 LAVETE BUMBAC COLORATE 35X60CM 3BUC/SET SET 110 2.40 MANUSI MENAJ PVC 100BUC/PACH DIV MARIMI PACH 124 3.50 MANUSI MENAJ LATEX CU PUDRA L 2BUC/PACH PACH 110 2.00 PROSOP HARTIE 60M MINI BOOK 100% CELULOZA BUC 150 6.30 HARTIE IGIENICA 290ML, ALB, 100% CEL BUC 9 4.00 LAVETE PRAF 31X35 3BUC/SET SET 20 1.30 HARTIE PROSOP 110M X 22,5CM BUC 25 10.00 SERVETELE PUFF 2STR 150BUC/CUT CUT 20 4.00 LAVETE PRAF MICROFIBRA 40X30CM 3BUC/SET SET 15 5.50 HARTIE IGIENICA 3STR 10BUC/SET MUSETELE 120FOI SET 10 5.00 TORK PROSOP DERULARE CENTRALA 120M 19,8 X 13CM BUC 50 13.00 MANUSI MENAJ LATEX 2BUC/SET SET 20 3.00

Număr anunț
DA28802734
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
33772000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.823 RON
Valoare atribuită
4.823 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.823 RON

din 4.823 RON estimat