Atribuită
Cumpărare directă
MATURA CU COADA 23,5 X 3,3CM FILET UNIVERSAL BUC 10 4.30 REZERVA MOP BUMBAC 250G BUC 50 2.90 GALEATA PVC 13L BUC 10 8.00 GALEATA PVC 10L DIVERSE CULORI BUC 10 4.00 GALEATA PVC 5L BUC 10 3.00 REZERVA MOP BUMBAC 250G BUC 330 2.90 PERIE SFERICA CU COADA TELESCOPICA 3M BUC 10 22.00 COADA TELESCOPICA 3M BUC 20 17.00 RACLETA STERS GEAMURI 35CM BUC 60 5.00 MATURA PVC CU PAR LUNG 14CM BUC 85 3.00 COADA LEMN CU FILET 120CM BUC 120 1.40 FARAS ERGONOMIC CU COADA 90CM BUC 55 5.00 PERIE WC CU SUPORT 12X39CM BUC 180 3.30 GALEATA PVC 15L CU STORCATOR BUC 120 5.50 PERIE SPALAT COVOARE 15CM BUC 10 2.60
- Număr anunț
- DA28802409
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39224300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.133 RON
- Valoare atribuită
- 4.133 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.