Atribuită
Cumpărare directă
DETERGENT BAIE TIP JET 750ML BUC 80 6.30 ODORIZANT TOALETA 3BUCX50G BREF SET 50 10.00 PRAF DE CURATAT 500G BUC 50 2.00 SPRAY MOBILA 300ML EFECT ANTISTATIC BUC 10 3.30 SAPUN LICHID CU GLICERINA PH NEUTRU 500ML L 30 5.00 SAPUN LICHID 5L CU GLICERINA PH NEUTRU L 215 1.50 DOZATOR SAPUN LICHID 500ML BUC 7 8.00 SOLUTIE ANTIMUCEGAI 500ML CU PULV BUC 75 7.00 SOLUTIE CUPTOR SI ARAGAZ 750ML BUC 75 4.50 BALSAM RUFE LICHID 5L L 120 2.00 SOLUTIE SCOS PETE RUFE ALBE VANISH L 15 10.00 SOLUTIE SCOS PETE CU PULV BUC 20 8.00 SOLUTIE SCOS PETE RUFE COLORATE VANISH L 40 10.00 SAPUN HOTELIER 15G 500BUC/SET SET 12 170.00 SPRAY APRET RUFE 500ML BUC 15 7.00
- Număr anunț
- DA28802318
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.623 RON
- Valoare atribuită
- 5.623 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.