Atribuită
Cumpărare directă
SANO VASE 1L BUC 16 8.50 SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN 5L BUC 8 18.00 PRONTO SPRAY MOBILA 300ML BUC 10 9.40 CREMA MAINI 50ML BUC 10 5.00 DETERGENT SPALAT PARDOSELI 5L BUC 25 9.00 DUCK FRESH DISC WC GEL BUC 20 7.30 SOLUTIE GEAM 750ML CU PULV BUC 30 2.60 DETERGENT SANO PARDOSELI 4IN1 BUC 15 11.00 ASEVI PARDOSELI BUC 10 8.50 DETARTRANT 5L BUC 10 12.00 CREMA CURATAT 500ML CU MICROPARTICULE BUC 20 3.30 DETERGENT AUTOMAT 6KG 2IN1 DERO BUC 5 35.00 SANO FLOOR PLUS 2L BUC 15 21.00
- Număr anunț
- DA28802192
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.799 RON
- Valoare atribuită
- 1.799 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.