Atribuită
Cumpărare directă
DETERGENT AUTOMAT GRANULAT 25kg KG 25 9.00 DETERGENT GRESIE FAIANTA 5L FABI BUC 10 19.00 GEL DETARTRANT 5L FABI BUC 2 20.00 DETERGENT AUTOMAT SIMILAR ALLEY KG 18 5.00 DETERGENT AUTOMAT MULTICOLOR 10KG SAC 3 26.00 DETERGENT VASE 1L BUC 60 1.50 DETERGENT LICHID UNIVERSAL 1L BUC 10 5.00 SANO LEMN 2L BUC 4 16.00 SOLUTIE MOBILA 750ML L 3 6.00 CLOR 4,5% SANO 1L BUC 10 3.60 CLOR 4,5% SANO 2L BUC 6 7.00 ODORIZANT WC 60ML BREF BUC 100 4.90 DUCK FRESH DISC WC GEL BUC 100 7.60 CREMA CURATAT 500ML CU MICROPARTICULE BUC 10 3.30 SOLUTIE LICHID PARBRIZ 5L BUC 20 3.00 REZERVA SAPUN LICHID 300ML GLICERINA PH NEUTRU BUC 50 2.50 SPRAY MOBILA 300ML BUC 50 3.00 SOLUTIE GEAM 750ML CU PULV BUC 50 2.60
- Număr anunț
- DA28802138
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.671 RON
- Valoare atribuită
- 2.671 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.