Atribuită Cumpărare directă

SOLUTIE GRESIE-FAIANTA FLORAL 5L L 300 SOLUTIE SPATII SANITARE TIP DOMESTOS 5L L 300 DETERGENT GEAMURI 5L L 200 SOLUTIE ANTICALCAR CU PULVERIZATOR AXIAL 750ML BUC 100 SACI MENAJ 120L 10BUC/SET SET 100 SACI MENAJ 240L 10BUC/SET SET 50 MOP BUMBAC 150G BUC 100 MATURA SORG BUC 50 MATURA NUIELE BUC 50 MATURA PVC BUC 20

Număr anunț
DA28755076
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI 4269126)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.240 RON
Valoare atribuită
4.240 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.240 RON

din 4.240 RON estimat