Atribuită Cumpărare directă

Achizitie materiale de curatenie diverse conform anunt de publicitate ADV1235879/31.08.2021, oferta si comanda. CREMA CIF 250ML BUC 50 DETERGENT LICHID GEAMURI 750ML CU PULVERIZATOR TIP SANO PE BAZA DE ALCOOL IZOPROPILIC (OPAL) BUC 100 SPRAY PENTRU MOBILA TIP PRONTO EFECT ANTISTATIC (TROPICANA) BUC 50 REZERVA MOP BBC 300G CU FILET UNIVERSAL BUC 20 COADA LEMN CU FILET BUC 40 STERGATOR CU COADA EXTENSIBILA 20,5 X 1,65 M BUC 20 DETERGENT CONCENTRAT PARDOSELI TIP SANO PARFUM FLORAL 5L/BIDON (BYO) L 150 SACI MENAJ 120L NEGRI LDPE EXTRAREZISTENTI 10BUC/SET SET 100

Număr anunț
DA28714179
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.431 RON
Valoare atribuită
1.431 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.431 RON

din 1.431 RON estimat