Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare: Hartie igienica 100% celuloză, 2 straturi, parfumată - 8000 buc. Rolă prosoape de hârtie din 100% celuloză, 2 straturi - 900 buc. Sapun lichidFlacon 250 ml. , pentru mâini, diferite arome, hidratant - 400 buc. Dezinfectant lichid pentru toaletă, flacon 750 ml. - 300 buc.
- Număr anunț
- DA28704102
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01867 (CUI 43181393)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 33761000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.915 RON
- Valoare atribuită
- 5.915 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.