Atribuită
Cumpărare directă
UM CRAIOVA - BURETE VESELA BUC 50 DETERGENT TACAMURI SI VESELA 5-15% SURFACTANTI L 10 HARTIE PROSOP 2STR, 20ML, 100% CELULOZA BUC 30 SERV HARTIE 100BUC 33X33 2STR PACH 40 DEZINFECTANT WC 1L DOMESTOS BUC 20 DETARTRANT 750ML ANTICALCAR L 20 DETERGENT PARDOSELI ASEVI 1L BUC 10 SACI MENAJ 240L 10BUC/SET SET 30 UM PITESTI - SAPUN SOLID ANTIBACTERIAN 150G BUC 300 BURETI VASE BUC 20 PASTA VESELA SI TACAMURI KG 10 DETERGENT LICHID VASE 5L L 10 HARTIE AMBALAJ GUSTARE BAX 10KG 40X60CM 40G/MP KG 20 HARTIE PROSOP FIORE 2STR 50FOI/ROLA, 4ROLE/PACH SUL 100 SACI MENAJ 120L 10BUC/SET 70X110CM LDPE SET 50 HARTIE IGIENICA 3STR 100% CELULOZA 15ML BUC 240 DETERGENT PRAF PULBERE AXIAL KG 10 MATURA PAIE 130CM CU COADA BUC 10 MATURA STRADALA CU COADA BUC 15 DEZINFECTANT DOMESTOS 750ML L 15 SOLUTIE SUPRAFETE ASEVI 1L L 25
- Număr anunț
- DA28703045
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.120 RON
- Valoare atribuită
- 2.120 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.