Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE TEHNICA FAZA DALI – REABILITAREA SISTEMELOR DE ALIMENTARE CU APĂ LĂPUȘNICU MARE ȘI MOCERIȘ, COMUNA LĂPUȘNICU MARE, JUDEȚUL CARAȘ SEVERIN conform legislatie in vigoare si conform prevederi ghid program finantare

Număr anunț
DA28828797
Autoritate contractantă
COMUNA LAPUSNICU MARE (CUI 3227459)
Furnizor / câștigător
ISPRO-AL SRL (CUI 37201321)
Cod CPV
79930000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.000 RON
Valoare atribuită
38.000 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.000 RON

din 38.000 RON estimat