Atribuită Cumpărare directă

Transport persoane in regim de cursa ocazionala pe traseul Tg. Mures - Arad si retur cu autocar de 26 de locuri in perioada 01 - 02.10.2021 si cu un microbuz de 8 locuri in perioada 01 - 03.10.2021

Număr anunț
DA28866657
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv "Szasz Adalbert (CUI 16283140)
Furnizor / câștigător
METANA SERV S.R.L. (CUI 5180921)
Cod CPV
60140000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.563 RON
Valoare atribuită
3.563 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.563 RON

din 3.563 RON estimat