Atribuită Cumpărare directă

Transport persoane in regim de cursa ocazionala,in perioada 26-28.09.2021, pe traseul Tg. Mures-Bucuresti si retur cu microbuz pentru 8 persoane.Deasemenea se asigura si transportul in Bucuresti.

Număr anunț
DA28812320
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv "Szasz Adalbert (CUI 16283140)
Furnizor / câștigător
METANA SERV S.R.L. (CUI 5180921)
Cod CPV
60140000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.368 RON
Valoare atribuită
1.368 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.368 RON

din 1.368 RON estimat