Atribuită
Cumpărare directă
vopsea lavabila de exterior colorata = 49 litri , vopsea lavabila pentru interior = 68.5 litri , amorsa pentru zidarie = 4 litri , pigment ocru = 200 ml. , email alchidic grena = 4 litri , email alchidic rosu vin = 10.5 litri ,email alchidic brun = 3 litri , diluant alchidic = 5.4 litri ,email 3 in 1 argintiu = 10 litri , rola trafalet 100/36 = 10 buc. , trafalet 180/95 = 2 buc. , trafalet 100/36 = 1 buc. , pensula 30mm = 2 buc. , pensula 40mm = 2 buc. , pensula 50mm = 2 buc. , mai putin
- Număr anunț
- DA28756648
- Autoritate contractantă
- Complexul Muzeal National Neamt (CUI 2613400)
- Furnizor / câștigător
- GRETA COMERŢ C & G SRL (CUI 29420495)
- Cod CPV
- 44810000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.013 RON
- Valoare atribuită
- 2.013 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.