Atribuită Cumpărare directă

curatarea si pregatirea suprafetei, indepartarea gresiei vechi -Montat gresie pe exterior, suprafata drept, Treapta/contratreapta si rampa de acces pt. pers. cu handicap. Montat profil de protectie treapta

Număr anunț
DA28824787
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BOGHIS (CUI 21638401)
Furnizor / câștigător
BOGHIŞ SERV SRL (CUI 30669849)
Cod CPV
45255400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.038 RON
Valoare atribuită
1.038 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.038 RON

din 1.038 RON estimat