Atribuită
Cumpărare directă
“Servicii topo-cadastrale pentru realizarea lucrarilor de inregistrare sistematica pe sectoare cadastrale in vederea inscrierii in cartea funciara a imobilelor din intravilanul și extravilanul U.A.T. Comuna Cacica”. Toate detaliile se vor trece in contract. Modelul de contract este cel de pe site-ul ANCPI. Dupa acceptarea achizitiei, se va completa declaratiile conform Legii 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, pana la semnarea contractului.
- Număr anunț
- DA28709151
- Autoritate contractantă
- COMUNA CACICA (CUI 4441174)
- Furnizor / câștigător
- NUCUTARI I. PETREA CADASTRU, GEODEZIE SI CARTOGRAFIE (CUI 31207856)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.102 RON
- Valoare atribuită
- 132.102 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.