Atribuită
Cumpărare directă
Publicare anunt in cotidianul BUNA ZIUA BRASOV, in vederea obtinerii acordului de mediu de la Agentia pentru Protectia Mediului Brasov, pentru proiectul "Reabilitare pod pr DJ112A la KM 28+200", o singura aparitie in data de 14.09.2021. Anuntul contine un numar de 126 de cuvinte, conform oferta transmisa.
- Număr anunț
- DA28747283
- Autoritate contractantă
- Judetul Brasov (CUI 4384150)
- Furnizor / câștigător
- ROSENAU PRESS SRL (CUI 30108226)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 88 RON
- Valoare atribuită
- 88 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.