Atribuită
Cumpărare directă
Publicare anunt proiect de act normativ "Proiect de hotarare privind completarea anexelor la Hot.CJBV nt.6/28.01.2021 privind stabilirea taxelor pentru certificatele, avizele si autorizatiile de C.J.B., a taxelor speciale si a altor taxe si tarife pe anul 2021. O singura aparitie in data de 06.09.2021, 226 de cuvinte, conform anunt atasat si oferta transmisa.
- Număr anunț
- DA28684573
- Autoritate contractantă
- Judetul Brasov (CUI 4384150)
- Furnizor / câștigător
- ROSENAU PRESS SRL (CUI 30108226)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 158 RON
- Valoare atribuită
- 158 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.