Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta concesiune serviciu distributie gaze natural pentru obiectivul de investiții: Înființarea rețelelor inteligente de distribuție a gazelor naturale si staţie de reglare măsurare predare in comuna Sannicolau Roman - Etapa 1 Serviciile de consultanță constau în sprijinirea activității autoritatii contractante, pentru elaborarea documentației de atribuire necesare parcurgerii etapelor procesului de concesiune și/sau pentru implementarea unor programe de prevenire/diminuare a riscurilor în atribuirea contractului de concesiune, vizând etapele de planificarea/pregătire a procesului, cu respectarea Hotararii nr. 209 din 3 aprilie 2019 pentru aprobarea Cadrului general privind regimul juridic al contractelor de concesiune a serviciului de utilitate publică de distribuție a gazelor naturale, procedurile pentru acordarea concesiunilor, conținutul-cadru al caietului de sarcini actualizată cu modificările și completările ulterioare.
- Număr anunț
- DA28856584
- Autoritate contractantă
- COMUNA SINNICOLAU ROMAN (CUI 15651970)
- Furnizor / câștigător
- ZOOM CONSULT TEAM SRL (CUI 37186132)
- Cod CPV
- 71311000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.