Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de Consultanţă auxiliare achizițiilor publice (conf. Legii nr. 98/2016) - achiziție directă in cadrul proiectului ”Modernizare, reabilitare și dotare Cămin Cultural Belejeni, loc. Belejeni, comuna Drăgănești”, finanțat prin AFIR, cu respectarea specificaţiilor contractului și a regulilor de finanțare emise de către AFIR. Serviciile de consultanta includ: servicii de consultanta auxiliare achizitiei, în vederea sprijinirii activitatii compartimentului intern specializat în domeniul achizitiilor, precum si pentru elaborarea documentelor/documentatiilor necesare parcurgerii etapelor procesului de achizitie publica si/sau pentru implementare a unor programe de prevenire/diminuare a riscurilor în achizitiile publice, vizând toate etapele, de la planificarea/pregatirea procesului, organizarea/aplicarea procedurii de atribuire pentru proiectul desfasurat prin Programul National pentru Dezvoltare Rurala, cu respectarea legislaţiei incidente în materia achiziţiilor publice, respectiv, Legea nr. 98/ 2016, Hotărârea nr. 395/2016 și Legea nr. 101/2016 din 19 mai 2016.
- Număr anunț
- DA28814717
- Autoritate contractantă
- COMUNA DRAGANESTI (PRIMARIA COMUNEI DRAGANESTI BIHOR) (CUI 5431675)
- Furnizor / câștigător
- ZOOM CONSULT TEAM SRL (CUI 37186132)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.