Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CONSULTANTA IN DOMENIUL ACHIZITIILOR pentru proiectul : Achiziții de echipamente TIC pentru unitățile de învățământ preuniversitar din Comuna Malini, județul Suceava, finantat prin Programul Operational Competivitate 2014-2020

Număr anunț
DA28684982
Autoritate contractantă
COMUNA MALINI (CUI 6526587)
Furnizor / câștigător
BURLUI IULIA-OLGA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 19322171)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat