Atribuită Cumpărare directă

Lucrarea cuprinde: dezafectarea instalatiilor vechi de apa calda si rece refacerea instaltiei de apa calda si rece montare bolier apa calda montare rezervor WC montare calorifer fonta

Număr anunț
DA28770178
Autoritate contractantă
ORASUL NADLAC (CUI 3518822)
Furnizor / câștigător
APOTERM NADLAC S.R.L. (CUI 9782270)
Cod CPV
45332400-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.220 RON
Valoare atribuită
3.220 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.220 RON

din 3.220 RON estimat