Atribuită Cumpărare directă

PREGATIRE CONTINUA « AGENT DE SECURITATE » , NEINARMAT, cu durata de 20 de ore

Număr anunț
DA28715180
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
PACOPA SRL (CUI 3932181)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550 RON
Valoare atribuită
2.550 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.550 RON

din 2.550 RON estimat