Atribuită Cumpărare directă

1. Inventar - 100 carnete in stoc/2,5 lei bucata 2. Chestionar triaj epidemiologic - 5000 exemplare in stoc/0,05 lei bucata 3. Registru radiologie: 25 exemplare in stoc/12 lei bucata 4. Registru RMN: 25 exemplare in stoc/12 lei bucata

Număr anunț
DA28717919
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
ARTPRINT SRL (CUI 24831694)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat