Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie servicii de cosnultanta in vederea accesarii unui program demarat de Administratia Fondului de Mediu. Suma de 84.000 lei la care se adauga TVA reprezinta:6000 lei la care se adauga TVA la depunerea proiectului, 36 000 lei la care se adauga TVA dupa semnarea contractului de finantare cu AFM si 42 000 lei la care se adauga TVA pentru implementarea proiectului.
- Număr anunț
- DA28787311
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
- Furnizor / câștigător
- RomActiv Business Consulting SRL (CUI 15203674)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.000 RON
- Valoare atribuită
- 84.000 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.