Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanță și suport tehnic SIMEC WEB, cu componentele: - CONTABILITATE (Note contabile, Raportări, Dare de seamă, Balanță, Bilanț, etc.); - STOCURI MATERIALE; - OBIECTE INVENTAR; - IMOBILIZĂRI; - BUGET; - A.L.O.P.

Număr anunț
DA28833045
Autoritate contractantă
Agentia de Investigare Feroviara Româna - AGIFER (CUI 34988646)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.600 RON
Valoare atribuită
45.600 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.600 RON

din 45.600 RON estimat