Atribuită Cumpărare directă

Nufăr Dezinfectant Universal fără Clor este un produs special conceput pentru curăţarea şi dezinfectarea suprafeţelor și a obiectelor din întreaga casă. Acţiune virucidă, bactericidă şi fungicidă Efect virucid în 60 de secunde pentru produsul folosit nediluat Parfum plăcut, fără clor Recomandat pentru: pardoseli de orice tip, ustensile de lucru, jucării, aparate electrocasnice, întrerupătoare, clanţe uşi, telefoane, tastaturi, coşuri de gunoi, obiecte sanitare, capace și vase toaletă, cuşti/colivii animale de casă etc. Utilizare: Pentru suprafeţe mari, diluaţi 116 ml în 2 litri apă. Se șterg suprafeţele cu mopul sau cu o lavetă umezită în soluţia astfel preparată. Nu este necesară clătirea. Pentru dezinfectarea obiectelor şi a suprafeţelor mici sau greu de curăţat, se folosește produsul nediluat. Se șterge suprafaţa respectivă cu laveta şi se lasă să acţioneze 15 minute după care se clătește cu apă curată. CATEGORIA DE UTILIZATORI: Publicul larg, colectivitati, industrial etc PRODUS BIOCID AVIZAT DE MINISTERUL SANATATII COMISIA NATIONALA PENTRU PRODUSE BIOCIDE: Aviz BIO 2691/02/12.24. FARMEC Gel dezinfectant mâini 5000 ml este un dezinfectant alcoolic cu efect virucid si bactericid cu acțiune rapidă, cu o concentratie de alcool 70% v/v destinat dezinfectiei igienice a mâinilor. Are in compozitie si glicerina care are un rol emolient si hidratant. UTILIZARE: o cantitate de aproximativ 3 - 5 ml se aplică pe suprafața pielii. Se freacă mâinile până la uscare. Nu se clătește.

Număr anunț
DA28852540
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARTA SI DESIGN CLUJ (CUI 4288098)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.205 RON
Valoare atribuită
2.205 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.205 RON

din 2.205 RON estimat