Atribuită Cumpărare directă

NUFAR Dezinfectant Universal 5000 ml - 100 buc. Transport inclus in pret. Termen de livrare: 5 zile. Beneficiar: D.J.A.P.-Liliana Petrea. Responsabil achiziții: Pop Mugurel.

Număr anunț
DA28818998
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat