Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant pe baza de alcool etilic in concentratie de 80% cu efect VIRUCID conform recomandarilor standardului EN 14476, bACTERICID n13727,Fungicid EN1650,destinat dezinfectarii igienice si chirurgicale a mainilor.Produs biocid avizat de Ministerul Sanatatii,Comisia Nationala pentru Produse Biocide: AvizBIO5092/12.24 Autorizatie INCDMMC 48/10.04.2020
- Număr anunț
- DA28750816
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BAICULESTI (CUI 29497103)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 717 RON
- Valoare atribuită
- 717 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.