Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant pentru suprafete pe baza de alcool etilic in concentratie de 80% v/v cu efect VIRUCID conform recomandarilor standardului EN 14476, BACTERICID EN 13727, FUNGICID EN 1650, cu actiune rapida, destinat curatarii si dezinfectarii suprafetelor, materialelor, echipamentelor si mobilierului care nu sunt utilizate in contact direct cu produsele alimentare sau cu hrana pentru animale. Aviz BIO 5093/02/12.24 Autorizatie INCDMMC: 61/14.04.2020. FARMEC Gel dezinfectant mâini 5000 ml este un dezinfectant alcoolic cu efect virucid si bactericid cu acțiune rapidă, cu o concentratie de alcool 70% v/v destinat dezinfectiei igienice a mâinilor. Are in compozitie si glicerina care are un rol emolient si hidratant. CATEGORIA DE UTILIZATORI: Industrial, Colectivitati, Profesional, Public larg Produs biocid - Autorizatie nr.114/29.04.2020 + Anexa supliment nr.1/08.05.2020 emise de Institutul National de Cercetare - Dezvoltare Medico - Militara "Cantacuzino", valabilitatea autorizatiei reglementata de OUG 67/2020 privind modificarea unor acte normative si prelungirea unor termene din 12.05.2020 Nufăr Dezinfectant Universal fără Clor. PRODUS BIOCID AVIZAT DE MINISTERUL SANATATII COMISIA NATIONALA PENTRU PRODUSE BIOCIDE: Aviz BIO 2691/02/12.24.
- Număr anunț
- DA28749905
- Autoritate contractantă
- ?coala Gimnaziala "Marton Aron" Sândominic (CUI 12841260)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.656 RON
- Valoare atribuită
- 1.656 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.