Atribuită
Cumpărare directă
Farmec Loțiune dezinfectantă mâini este un dezinfectant alcoolic cu efect virucid, bactericid, fungicid, cu acțiune rapidă, destinată dezinfectiei igienice a mâinilor. Produsul se livrează în flacon HDPE 150ml, prevăzute cu buşon flip-top de diferite culori, ambalate colectiv la 20buc/bax. Pentru dezinfecția igienică a mâinilor se aplică 3-5ml și se freacă minim 30 sec. până la uscare. Nu se clătește, se folosește ca atare (nediluat). Exclusiv pentru uz extern. CATEGORIA DE UTILIZATORI: Publicul larg, casnic, colectivități. Ingrediente: Alcool izopropilic*, apă, parfum. Ingredient activ: Alcool izopropilic (Izopropanol) Nr.CAS:67-63-0, Nr.CE:200-661-7 Concentrație: 70 % V/V. (63,5g/100g solutie) Nr Aviz INCDMMC: 45/10.04.2020.
- Număr anunț
- DA28709611
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma a Domeniului Public Cluj-Napoca (CUI 201233)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 762 RON
- Valoare atribuită
- 762 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.