Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii de Medicina Muncii pentru anuntul publicitar nr. ADV1238176/13.09.2021 publicat de Seviciul Public Management Spitale, Cabinete Medicale si Crese din Municipiul Craiova pentru personalul de la Serviciul Management Spitale si Cabinete Medicale
- Număr anunț
- DA28800233
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC MANAGEMENT SPITALE ȘI CABINETE MEDICALE DIN MUNICIPIUL CRAIOVA (CUI 23434670)
- Furnizor / câștigător
- CAB. MED. DR. VLĂDAIA MONICA SRL (CUI 35282184)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.615 RON
- Valoare atribuită
- 1.615 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.