Atribuită Cumpărare directă

-SACI CADAVRE U.F impermeabili din polietilena NEAGRA, pentru ADULTI.grosi,pentru transportul cadavrelor umane ( rezista pana la 200kg), cu 4 manere, fermoar 2 cursoare, manusi,bratara identificare si buzunar pt documente Accesorii: bratara si manusi UF din polietilena dimensiune: 800x2200x0.17mm

Număr anunț
DA28669748
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
MILIAN PLAST S.R.L. (CUI 39107461)
Cod CPV
33900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat