Atribuită Cumpărare directă

evizie anuala pentru analizoare , Revizie: - Mindray BC 5300 : 670 RON ;Thrombotimer : 370 RON; Handureader : 370 RON ;Preventive maintenance kit BC 5300:1260 RON- 1 buc, transportul echipei pana la unitate inclus in pretul de catalog, comanda ferma

Număr anunț
DA28746818
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.670 RON
Valoare atribuită
2.670 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.670 RON

din 2.670 RON estimat