Atribuită Cumpărare directă

Reparat peretii, nivelat, pregatire cu amorsa, tencuit si zugravit. Pret exprimat in lei/mp

Număr anunț
DA28739502
Autoritate contractantă
ORASUL FRASIN (CUI 4535651)
Furnizor / câștigător
DORAGI S.R.L. (CUI 37182246)
Cod CPV
45450000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.615 RON
Valoare atribuită
26.615 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.615 RON

din 26.615 RON estimat