Atribuită Cumpărare directă

pretul include: servicii import ANAF 1. Declarație F2201 (Solicitare informatii ANAF) 4000 760 2. Declarație F2202 (Raspuns solicitare informatii)

Număr anunț
DA28813261
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
72263000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat