Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de întreținere și reparare a echipamentelor informatice (inclusiv periferice: monitoare, tastaturi, mouse-uri, upc-uri) precum și a rețelei interne de date (intranet) utilizată la Primăria Orașului Otopeni.Contractul se va desfasura pe o perioada de 12 luni.Pentru intocmirea ofertei ferme autoritatea contractanta va pune la dispozitia dvs. documentatia pentru elaborarea ofertei la adresa de e-mail disponibila mai sus. Pana la data de 20,09,2021. va rugam sa postati valoarea ofertei ferme
- Număr anunț
- DA28765589
- Autoritate contractantă
- ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
- Furnizor / câștigător
- PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
- Cod CPV
- 50320000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101.400 RON
- Valoare atribuită
- 101.400 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.