Atribuită Cumpărare directă

otel lat , bare la 6 ml: - 20x3 mm = 9 kg - 20x5 mm = 14 kg - 20x8 mm = 23 kg - 25x3 mm = 11 kg - 30x3 mm = 13 kg - 40x3 mm = 17 kg cornier: - 20x20x3 mm = 16 kg - 25x25x3 mm = 19 kg - 30x30x3 mm = 25 kg - 40x40x3 mm = 34 kg - 40x40x4 mm = 88 kg

Număr anunț
DA28810804
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
METAROM TRADING SRL (CUI 15983626)
Cod CPV
44330000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.436 RON
Valoare atribuită
1.436 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.436 RON

din 1.436 RON estimat