Atribuită Cumpărare directă

Erbitux 5 mg/ml x 20 ml (Cetuximabum) - REF. NR. 468/10.01.2024 - ONCOL. SPITAL

Număr anunț
DA34827472
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.812,64 RON
Data publicării
12.01.2024 13:46
Data finalizării
12.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.812,64 RON